Вчимося на практиці

16 листопада 2017 року учні юридичного профілю, а саме 9 та 10 Ю класи на чолі з вчителем історії та правознавства Бицем М.М. та педагогом - організатором Левкович Л.О. відвідали Вінницький окружний адміністративний суд з метою ознайомлення суддівською діяльністю. З вихованцями працювали керівник апарату суду - Сергій Васильович Климчук, заступник керівника апарату суду - Яна Олегівна Петрунчак , прес-секретар та представники ЗМІ, суддя Павло Сало. Учнів було ознайомлено з: обов'язковими символами судової влади-мантією та нагрудний знаком, суддя розповідав дітям про зміст поняття «Правосуддя», було проведено судове засідання з порушенням адміністративного права.

Учні закладу також взяли активну участь у Грі-квест «Як захистити свої права у суді» та отримали відповідні Дипломи.

Дата: 2017-11-24 12:37:17