Вітаємо переможців конкурсу Гете-Інституту !

Цього року 5 учнів закладу: Маліновська Дарина (8-Л), Пустовіт Олександра (9-МЮ), Гижко Анна (9-Е), Черевко Анастасія (10-М) та Москалець Вячеслав (10-ЛЮ) як переможці конкурсу Гете-Інституту «Всесвітня культурна спадщина України» - вибороли право брати участь у мовних курсах Гете-Інституту в Німеччині. Вони поїдуть у чудові міста Кельн, Франкфурт-на-Майні, Дрезден та Мангайм. Конкурс «Всесвітня культурна спадщина України» був дуже цікавим та повчальним. Учням закладу потрібно було описати пам'ятки нашої Вінниччини, які, на їхню думку, мали б стати всесвітньою культурною спадщиною. Для своїх творчих робіт учні вибрали такі чудові пам'ятні місця. як музей-садиба М.І.Пирогова, Лядівський монастир, палаци в Немирові та Тульчині тощо.

Бажаємо нашим переможцям гарної мовної подорожі !

Дата: 2018-05-30 23:39:19