Педагогічний міст

14 грудня 2018 року відбувся педагогічний міст серед закладів освіти міста, які вивчають польську мову на тему: «Громадяни Республіки Польща у світовій історії. Нобелівські лауреати», з метою створення сприятливих умов для самореалізації й мовного самовизначення кожного учня, для виявлення і підтримки обдарованих дітей, розвитку їх інтересів до поглибленого вивчення шкільних дисциплін, підвищення мовленнєвої грамотності у володінні польською мовою, формування полікультурної особистості в умовах євроінтеграції України у світовий освітній простір, створення належних умов для етнічного, культурного, мовного та релігійного самовизначення національностей, які проживають на території міста Вінниці, враховуючи важливість міжкультурного діалогу і багатомовності.

Дата: 2018-12-22 23:55:10