Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00

«Учитель року – 2018»

Заключний тур конкурсу «Учитель року - 2018» у номінації «Німецька мова» завершено 28 квітня в Палаці учнівської молоді м.Луцька відбулось урочисте закриття третього туру всеукраїнського конкурсу. За рішенням фахового журі переможцями стали: перше місце - Яковчук Михайло Володимирович, учитель німецької мови Комунального закладу «Луцька гімназія №18» Луцької міської ради Волинської області; друге місце - Десятник Тетяна Олександрівна, вчитель німецької мови Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей №7 Вінницької міської ради»; третє місце - Шелгунова Наталя Володимирівна, вчитель німецької мови Комунального закладу «Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області». Cпонсори конкурсу Гете-Інститут та видавництво Hueber та ТСП.

Дата: 2018-05-01 23:34:10