ОСВІТНІЙ КОНГРЕС

За ініціативи Goethe-Institut та за підтримки Міністерства освіти України 15-16 червня 2018 року відбувся Освітній конгрес. Вчителі шкіл та викладачі університетів, керівники навчальних закладів взяли участь у цьому форумі освіти "Школа майбутнього - шанси та перспективи".
На конгрес були запрошені учителі німецької мови школи-ліцею №7 м.Вінниця Десятник Тетяна та Кац Руслана.
Спільно з експертами з Німеччини, Швейцарії та України в рамках Конгресу обговорювалися основні аспекти реформи шкільної освіти: спрямованість на компетенції та нові освітні стандарти, цифрове навчання у шкільній освіті, навчання та підвищення кваліфікації вчителів, виклики в професійній освіті.
У численних воркшопах, подіумних дискусіях, доповідях піднімались також інші питання, пов'язані з викладанням німецької мови. Надзвичайно корисним був також обмін думками та досвідом з колегами-освітянами, серед них було приємно зустріти наших колег з вінницьких шкіл та гімназій.

Дата: 2018-06-27 22:01:43