Батьківська конференція

25.01.2018 року відбулася батьківська конференція.

Слухали:

1. Керівника комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа 1-ІІ ступенів-ліцей №7 Вінницької міської ради» Сухомовського Олександра Григоровича, який проаналізував роботу учнівського та педагогічного колективів і представив результати громадськості результативність участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад у 2017 році.

2. Затупника директора заступника комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа 1-ІІ ступенів-ліцей №7 Вінницької міської ради» про запобігання дорожньо-транспортному травматизму та погіршенню стану здоров'я учнів внаслідок вживання продукції готової кулінарії.

3.Внесено пропозицію батьками щодо заборони виходу дітей за межі навчального закладу, яку підтримали учасники конференції в одноголосному порядку.

Дата: 2018-03-14 23:10:39