Краща друкована шкільна газета

23 вересня в приміщенні актового залу Вінницького міжрегіонального професійного училища відбулося нагородження переможців Третього обласного конкурсу медіа загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних закладів.
   Шкільна друкована газета «Дзеркало ліцею» нагороджена дипломом І ступеня у номінації «Краща друкована шкільна газета» та грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА за змістовне та різнобічне висвітлення шкільного й позашкільного життя дітей і учнівської молоді, формування у них активної життєвої позиції.
   Грамотою Вінницького обласного об'єднання «Всеукраїнського товариства «Просвіта» за триптих «Правда в твоїм слові» нагороджено випускницю закладу Сисак Адаліну.

Дата: 2018-03-14 23:33:08