«Казковий воркшоп»

Під час осінніх канікул п'ятеро учнів школи-ліцею №7 відвідали «Казковий воркшоп» у Кривому Розі, організований Гете-інститутом. Впродовж цього часу учні у міні-групах готували окремі сцени, які потім були скомпоновані у чудову виставу - казку на сучасний лад - «Мужній кравець». Чотири неповторні дні у співпраці з школярами з Ужгороду, Сум, Маріуполя та Одеси під керівництвом надзвичайно творчих, активних і талановитих референтів Гете-Інституту Шарлотти та Хольгера принесли нам не лише нові знайомства, гарних друзів, незабутні враження та можливість покращити знання німецької мови, а й навчили нас сценічній майстерності, ораторському мистецтву та додали впевненості у своїх силах!

Дата: 2013-11-04 21:01:59