Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00

Тренінг для учителів закладу «Демократія у гуманітарних дисциплінах»

29 жовтня 2019 року у закладі «НВК: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей №7 ВМР» кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри дошкільної та початкової освіти ВДПУ ім. М. Коцюбинського Колосовою О.В. для учителів початкових класів та класних керівників 5-6 класів було проведено навчальний тренінг «Демократія у гуманітарних дисциплінах».
Тренер Колосова О.В. підкреслила необхідність реалізації демократичного ціннісного потенціалу громадянської освіти в Новій українській школі, розкрила сутність базових підходів, цінностей, можливостей їх використання у формуванні громадянської компетентності. Щоб демократичні засади працювали у суспільстві , у школі важливо розвивати практичні навички співпраці, демократичної участі, критичного мислення. Крім того, важливо пропагувати й відповідні норми поведінки, демократичний стиль життя, демократичну культуру.
У ході діяльності учасники тренінгу практикувалися у виконанні різноманітних вправ, інтерактивних завдань. Тренінг пройшов активно, творчо, корисно. Усі учасники за участь отримали сертифікати.

Дата: 2019-10-30 22:43:18