Коротко про нас

Комунальний заклад «Вінницький ліцей № 7 ім. Олександра Сухомовського»

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РІВНЯ за темою «Авторська школа»

Спеціалізований заклад освіти для здібних та обдарованих дітей, що забезпечує здобуття якісної освіти на piвнi світових стандартів, сприяє зміцненню інтелектуального потенціалу нації, забезпечує збереження фізичного, психічного та духовного здоров'я дитини.

Мета закладу - створення системи загальної та художньо- естетичної освіти, спрямованої на розвиток творчої особистості, здібностей і обдарувань, закладених дитині природою, виховання соціально зрілої, високодуховної та конкурентоспроможної творчої людини-громадянина України.

Співпраця з викладачами базових вузів, спецкурси та факультативи індивідуальне консультування, експериментальні навчальні програми забезпечують 99-100% вступу випускників школи-ліцею до елітних вищих навчальних закладів України, країн світу. У 2007-2009 році за результатами зовнішнього незалежного оцінювання заклад мав І рейтинг серед закладів Вінницької області та 50 рейтинг серед 100 найкращих шкіл України. Заклад є осередком освітянської співпраці делегацій Франції, Польщі, Німеччини. З метою розробки нової моделі загальноосвітнього навчального закладу культуротворчого спрямування як закономірного процесу гуманізації змісту освіти, реалізації творчого пошуку вчителів-новаторів школі-ліцею у 2005 році надано статус експериментального загальноосвітнього навчального закладу Всеукраїнського рівня і затверджено програму проведення дослідно-експериментальної роботи за темою: «Художньо творчий розвиток особистості в умовах реалізації нової моделі школи культуротворчого спрямування». У 2006 році заклад став лауреатом Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України» у номінації «Школа успіху», у 2008 році стає переможцем проекту, ініційованого Гете-Інститутом та урядом Німеччини, «1000 шкіл світу. Школи: партнери майбутнього»; Із 2011 року учні закладу беруть участь в програмі “Studienbrückе“ , а з 2013 у програмі “Міжнародні сертифікати з німецької мови для школярів” У 2008 році на базі закладу відкрито Центр інтеграції. Заклад занесено в літопис сучасної науки України “Флагман освіти України”. У 2013 році Міжнародна Академія рейтингових технологій і соціології “Золота фортуна” нагородила заклад Дипломом Якості в номінації "За якість послуг, новаторство ідей та забезпечення високого рівня навчального процесу“. Заклад - срібний призер ІV міжнародної виставки « Сучасні заклади освіти» (лютий 2013р), переможець V, VI,VII,VIII міжнародних виставок «Сучасні заклади освіти» - золота медаль(березень 2014р, 2015р, 2016р, 2017р.), переможець V, VI, VII національних виставок «Інноватика в освіті» (жовтень 2013р, 2014р, 2015р), призер національного конкурсу «Школа ХХІ століття» у номінації «Школа – професійного зростання» (грудень 2014р.) Із 1992 року працюють ліцейні відділення економічного, медичного спрямування, з 1993 року - юридичного, з 2000 року - лінгвістичного, а з 2005 року - комп’ютерного дизайну. Висококваліфікований викладацький склад вчителів та викладачів вузів, сучасне комп'ютерне забезпечення, вивчення трьох (англійська, німецька, польська) іноземних мов за сучасними методиками, профільність навчання, зв'язки з базовими вузами, школа братерства, партнерські міжнародні зв'язки, благодійні акції, комплексна програма виховної роботи - пріоритети школи- ліцею. З січня 2017р. школа-ліцей №7 - експериментальний майданчик всеукраїнського рівня за програмою «Авторська школа».

«Щасливі очі дітей-найвища оцінка роботи школи-ліцею» - це педагогічне кредо навчального закладу, у якому струмує енергоінформаційний простір взаємодопомоги і взаємоповаги, добра та творчості, практичної і духовної діяльності.