ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ЗАКЛАДІ
В ПЕРІОД З 08 ДО 25 СІЧНЯ 2021 РОКУ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради від 04.01.2021 р. № 11 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти всіх типів та форм власності в період з 08.01. до 25.01.2021 р.» у закладі організовано освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання:

• з 11.01. по 25.01.2021 р. в 2 – 7 класах та І – ІV курсах ліцею та для учнів, що навчаються на індивідуальному навчанні;

• з 18.01. по 25.01.2021 р. в 1-х класах.

ДЛЯ УЧНІВ 1-Х КЛАСІВ ПОДОВЖЕНО ЗИМОВІ КАНІКУЛИ ДО
15.01.2021 року.

Графік чергування адміністрації закладу:

понеділок – Ланова І.М., Янкавець О.О. – 11.01, 18.01, 25.01.;
вівторок – Логінова Н.А., Левкович Л.О. – 12.01.,19.01.;
середа – Биць М.М., Севастьянова Л.Ф. – 13.01., 20.01.;
четвер – Биць М.М., Севастьянова Л.Ф. – 14.01., 21.01.;
п’ятниця – Янкавець О.О., Заступ Н.А. – 15.01.,16.01., 22.01.
Т.в.о. директора закладу Романова Г.О. – щоденно з 9.00 до 15.00

Секретаріат закладу працює щоденно з 09.00 до 16.00. Робота з громадянами проводиться що середи з 9.30 до 13.30 та з 14.00 до 16.00 за попереднім записом на сайті школи.

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС В ЗАКЛАДІ ДЛЯ 5-7 КЛАСІВ ТА ЛІЦЕЇСТІВ
ОРГАНІЗОВАНО НА ПЛАТФОРМІ «МОЯ ШКОЛА»

✔ Розклад уроків за паралелями класів в період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08.01. по 25.01.2021 р. скориговано. Не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу, організовується в синхронному режимі на платформі «Моя школа» (решта - в асинхронному режимі).
✔ Для учнів початкових класів дистанційне навчання проводиться відповідно до розкладу школи І ступеня через платформи Zoom, Meet.
✔ Заборонено проведення масових заходів у закладі в період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08.01. по 25.01.2021 р.
✔ Дозволено відвідування закладу тільки в екстрених випадках за попереднім електронним записом на сайті школи.

Рекомендації щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021

Розділи сайту
Архів новин
Проект «Школи: партнери майбутнього»
Проект "PASCH"

 

logoЗа ініціативи Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини започатковано проект "PASCH " - "Школи: партнери майбутнього". Мета проекту полягає у створенні мережі шкіл-партнерів всього світу, сприянні євроінтеграційним процесам, підвищенні інтересу молоді до вивчення німецької мови, традицій та культури сучасної Німеччини. Гете-Інститутом за підтримки департаменту загальноїсередньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України відібрано 15 шкіл-учасників проекту з України. Серед них і наш заклад.

Свідоцтво про партнерство та логотип проекту, символ шкіл партнерів, було вручено 07.10.2008 року директору школи-ліцею №7 Сухомовському Олександру Григоровичу в Києві в посольстві Федеративної Республіки Німеччини в Україні.

Німецькі партнери сподіваються на жваві та довгострокові зв'язки шкіл-партнерів, на плідну співпрацю та відкритий обмін думками.

За проектом "Школи: партнери майбутнього" школи-партнери підтримуються в питаннях організації вивчення німецької мови Гете-Інститутом та забезпечуються сучасними мультимедійними навчальними та країнознавчими матеріалами тощо.

На курсах та семінарах, які проводяться Гете-Інститутом, учителі шкіл-партнерів мають можливість підвищити свою кваліфікацію, їм надаються дидактичні та методичні матеріали. Але насамперед проект розширює компетенцію молодих людей для навчання у ВНЗ Німеччини та для їхнього подальшого професійного життя. Для випускників німецьких шкіл за кордоном та випускників шкіл-партнерів буде подвоєно кількість стипендій для навчання у вищих школах Німеччини. Інтернаціональна програма грантів також дає можливість школярам ще під час навчання в школі протягом декількох тижнів особисто ознайомитися з Німеччиною та покращити знання німецької мови.

У 2019 році проекту "Школи: партнери майбутнього" виповнилося 11 років. За ці роки проект проявив себе як справжня успішна модель навчально-освітнього процесу не лише в Україні, а й в усьому світі.

 

Співробітники Гете-Інституту та посольства ФРН в Україні, які втілюють проект "Школи: партнеримайбутнього" в життя

Анка Фельдхузен Гаральд Герман Петра Кьопель-Майєр
Постійний заступник посла
ФРН в Україні
пані Анка Фельдхузен
Представник посольства
ФРН в Україні
пан Гаральд Герман
Заступник директора
Гете-Інституту в Києві
пані Петра Кьопель-Майєр
Йоганна Бройтігам Штефі Катцер Вайко Фрауенштайн
Йоганна Бройтігам,
референт проекту
в 2008-2011рр.
Штефі Катцер,
референт проекту
в 2011р.
Вайко Фрауенштайн,
референт проекту
в 2012-2018 рр.
Інна Корейба Наталія Бесикало
Інна Корейба,
асистент проекту
в 2008-2011рр.
Наталія Бесикало,
асистент проекту
в 2011-2015 рр.
 Віта Тимченко,
референт проекту
з 2018 р.
Ольга Кісельова
Ольга Кісельова,
асистент проекту
з 2016 р.

 

Співробітники закладу"НВК: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей №7 ВМР", які працюють за проектом Гете-Інституту "Школи-партнери майбутнього"

Сухомовський Романова
Сухомовський
Олександр Григорович
,
директор закладу
Романова
Ганна Олексіївна
,
заступник директора з
навчально-виховної роботи
Носик Ольга Григорівна

Носик Ольга Григорівна, учитель німецької мови, учитель-методист, шкільний куратор проекту, завідувач кабінету німецької мови. Закінчила з відзнакою Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова. Працює за проектом із 2008 року. Підвищувала кваліфікацію на курсах Гете-Інституту в Німеччині : у м. Ізерлоні (1999), м.Кірххаймболандені (2008), м. Дрездені та м. Гамбурзі (2009), у Зоненберзі (2012), у м. Швебіш-Галлє (2015) та м.Кельні (2019). Брала участь у 18 всеукраїнських семінарах, які проводилися Гете-Інститутом для вчителів шкіл-партнерів. У 2009р. навчалася на міжнародних курсах по використанню сучасних мультимедійних технологій на уроках німецької мови та отримала сертифікат міжнародного зразка. Разом з колегами опублікувала методичний посібник «Міжнародна співпраця - інноваційна стратегія навчального закладу", який на Сьомій міжнародній виставці "Сучасні навчальні заклади 2016" отримав золоту медаль та Диплом І ступеня. Нагороджена знаком «Відмінник освіти України» та нагрудним знаком «Василь Сухомлинський».

Кац Руслана Мойсеївна

Кац Руслана Мойсеївна, учитель англійської та німецької мов, учитель І категорії. Завідувач кабінету англійської мови. Закінчила з відзнакою Вінницький педагогічний університет ім.М.М.Коцюбинського. Працює за проектом із 2008р. Підвищувала кваліфікацію на курсах Гете-Інституту у м.Геттингені (2010). Учасник всеукраїнських семінарів Гете-Інституту.У 2010р. навчалася на міжнародних курсах з використання сучасних мультимедійних технологій на уроках німецької мови та отримала сертифікат міжнародного зразка. У 2010-2011н.р. брала участь у міському конкурсі "Учитель року " в номінації "Німецька мова" та виборола ІІ місце.

Десятник Тетяна Олександрівна

Десятник Тетяна Олександрівна, учитель німецької та англійської мов, учитель вищої категорії. Закінчила з відзнакою Вінницький педагогічний університет ім. М.М. Коцюбинського. Працює за проектом з 2010 року. Підвищувала кваліфікацію на курсах Гете-Інституту у м. Франкфурт-на-Майні (2011), м. Дудерштадт (2014), м. Геттінген (2017) та у м.Мінську (2017). Учасник 14 всеукраїнських семінарів Гете-Інституту. Разом з колегами опублікувала методичний посібник «Міжнародна співпраця - інноваційна стратегія навчального закладу”, який на сьомій міжнародній виставці “Сучасні навчальні заклади 2016” отримав золоту медаль та Диплом І ступеня. Переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» у номінації «Німецька мова» (ІІ місце)

Задорожна Лілія Іванівна

Задорожна Лілія Іванівна, учитель німецької мови, вчитель І категорії. Закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова. Працює за проектом з 2012 року. Учасник всеукраїнських семінарів Гете-Інституту. Підвищувала кваліфікацію на курсах Гете- Інституту у м. Геттнгені (2013) та м. Дрездені (2018).

Логінова Наталія Анатоліївна

Логінова Наталія Анатоліївна, учитель німецької мови, спеціаліст. Закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова. Навчалась у Коледжі економіки і права Вінницького кооперативного інституту на спеціальності «Правознавство» і здобула кваліфікацію юриста. У 2019 році закінчила КВНЗ ВАНО, отримала ступінь магістра публічного управління та адміністрування.

Ладиняк Олександр Стефанович

Ладиняк Олександр Стефанович, учитель німецької та англійської мов, учитель вищої категорії. Закінчив з відзнакою Вінницький педагогічний університет ім. М.М. Коцюбинського. Співпрацював у проектах Гете-Інституту «Театральний воркшоп», «Незалежна журналістика» та CLIL.

Участь у проекті покращила і підвищила рівень фахової підготовки вчителів німецької мовишколи-ліцею№7. Вони мали можливість підвищувати свої знання з методики викладання німецької мови: з 2008р. до 2019р. вчителі нашої школи були учасниками курсів Гете - Інституту в містах Кірххаймболанден, Дрезден, Гамбург, Франкфурт, Геттінген, Зонненберг та Швебіш Халь (Німеччина).