Свято «Обжинки» у 2-В класі

Напередодні осінніх канікул у актовій залі закладу відбулося чудове театралізоване дійство - свято «Обжинки», на якому були присутні гості - вчителі, батьки, учні закладу та студенти факультету дошкільної та початкової освіти разом із викладачем Колосовою О.В. Даний виховний захід став результатом систематичної, клопіткої педагогічної діяльності вчителя початкових класів Ордатій З.В. та художнього керівника, режисера-постановника Рудишиної О.С. Завдяки прилученню учнів 2-В класу до народної творчості, українських звичаїв, традицій педагоги ознайомлюють дітей з історією, культурою свого народу, надають широкі можливості поринути у красу і неповторність нашої спадщини, сприяють формуванню національної свідомості й ціннісних орієнтацій, вихованню патріотичних почуттів, розвитку потреби й готовності поширювати й примножувати культурні надбання.

Дата: 2018-11-07 23:51:51