В рамках експерименту «Авторська школа»

21-22 листопада 2017 року на базі Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія №7 - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області та Одеського комунального навчального закладу «Дитячий будинок «Перлинка» Одеської міської ради Одеської області відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему «Моделювання розвитку авторських шкіл в Україні».
Семінар проводився ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» відповідно до плану роботи та згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 19.01.2017р. №97. Наш ліцей на семінарі представляла заступник директора з науково- методичної роботи Романова Г.О.

Дата: 2017-11-27 14:43:50