Х Всеукраїнський конкурс читців польської поезії

25 лютого 2017 року у Луцьку відбувся Х Всеукраїнський конкурс читців польської поезії.
Вчитель польської мови школи-ліцею №7 м.Вінниці Гуменюк Олена Миколаївна підготувала таких учасників: Бар'як Юлію та Колесник Дарію, учениць 11-ЛЮК класу, Данилюк Дарію, ученицю10-Е класу.
  Конкурс проходив у міському Палаці культури , загальна кількість учасників склала 69 осіб, які приїхали з різних областей України. Журі об'єктивно оцінили виступ кожного з учасників,і ми повернулися додому із двома головними відзнаками, які вибороли Бар'як Юлія. Колесник Дарія 31-го березня їде на підсумковий етап до міста Люблін ( Польща ).

Дата: 2017-03-03 22:06:45