"Ми роду козацького діти!"

24 травня для учнів початкових класів у закладі пройшов фестиваль "Ми роду козацького діти!"

Першокласники підготували яскравий флешмоб, яким показали свою любов до рідного міста та школи.

А учні других та третіх класів брали участь у пізнавально-розважальних ігрових програмах "Ми - веселі козачата" та "Козацькі забави".

Майбутні козачата продемонстрували свою кмітливість, спритність та витривалість. А родзинками фестивалю стали творчы виступи учныв 10-ЛЮК , 4-І, 3-В класів, а також патріотичний фейс-арт від учнів 7-І класу.

Ми роду козацького діти!

флеш- моб