«Невідома Вінниця»

Вітаємо з перемогою учнів 3-А класу та їхнього класного керівника Пасічник І.В. з перемогою у міському конкурсі проектів «Невідома Вінниця».
Цей проект за підтримки Департаменту освіти Вінницької міської ради тривав протягом жовтня 2016 року - лютого 2017 року. Початкові класи вінницьких шкіл займались пошуковою творчою роботою, відкривали маловідомі сторінки історії рідного міста.
У фіналі конкурсу, на якому були представлені 8 кращих робіт у Палаці школярів, учні 3-А класу достойно захистили свій проект «Сторінки Буття вінницьких мостів» (художній керівник Мед І.Л.). Нагородою за плідну цікаву роботу стала перемога у конкурсі та «солодкий сертифікат» на суму 750 грн.
Так тримати!

Дата: 2017-05-13 12:01:21