Семінар Гете-інституту

У січні відбувся черговий семінар для вчителів шкіл-партнерів на тему «Використання Інтернету на уроках німецької мови».

Керівник семінару, вчитель німецької мови Антьє Рюгер (Лейпциг, Німеччина), представила ряд комп’ютерних програм на допомогу вчителю в підготовці до уроку та програми для учнів, призначені для урізноманітнення навчального процесу.

Вчителі познайомились із веб-сайтами, на яких учні мають можливість виконувати цікаві завдання з граматики, лексики, тренувати навички аудіювання, читання, письма.

Наш навчальний заклад представила на цьому семінарі вчитель Кац Руслана Мойсеївна. Для молодого вчителя робота на семінарі мала важливе значення, оскільки саме ця проблема вже декілька років поспіль є темою її навчально-методичної роботи в закладі.

Найбільші враження у молодого вчителя залишилися від обміну досвідом учителів шкіл-партнерів про доцільність та ефективність використання комп’ютерів та Інтернету на уроках німецької мови.

Дата: 2012-03-04 21:08:26