ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ЗАКЛАДІ
В ПЕРІОД З 08 ДО 25 СІЧНЯ 2021 РОКУ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради від 04.01.2021 р. № 11 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти всіх типів та форм власності в період з 08.01. до 25.01.2021 р.» у закладі організовано освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання:

• з 11.01. по 25.01.2021 р. в 2 – 7 класах та І – ІV курсах ліцею та для учнів, що навчаються на індивідуальному навчанні;

• з 18.01. по 25.01.2021 р. в 1-х класах.

ДЛЯ УЧНІВ 1-Х КЛАСІВ ПОДОВЖЕНО ЗИМОВІ КАНІКУЛИ ДО
15.01.2021 року.

Графік чергування адміністрації закладу:

понеділок – Ланова І.М., Янкавець О.О. – 11.01, 18.01, 25.01.;
вівторок – Логінова Н.А., Левкович Л.О. – 12.01.,19.01.;
середа – Биць М.М., Севастьянова Л.Ф. – 13.01., 20.01.;
четвер – Биць М.М., Севастьянова Л.Ф. – 14.01., 21.01.;
п’ятниця – Янкавець О.О., Заступ Н.А. – 15.01.,16.01., 22.01.
Т.в.о. директора закладу Романова Г.О. – щоденно з 9.00 до 15.00

Секретаріат закладу працює щоденно з 09.00 до 16.00. Робота з громадянами проводиться що середи з 9.30 до 13.30 та з 14.00 до 16.00 за попереднім записом на сайті школи.

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС В ЗАКЛАДІ ДЛЯ 5-7 КЛАСІВ ТА ЛІЦЕЇСТІВ
ОРГАНІЗОВАНО НА ПЛАТФОРМІ «МОЯ ШКОЛА»

✔ Розклад уроків за паралелями класів в період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08.01. по 25.01.2021 р. скориговано. Не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу, організовується в синхронному режимі на платформі «Моя школа» (решта - в асинхронному режимі).
✔ Для учнів початкових класів дистанційне навчання проводиться відповідно до розкладу школи І ступеня через платформи Zoom, Meet.
✔ Заборонено проведення масових заходів у закладі в період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08.01. по 25.01.2021 р.
✔ Дозволено відвідування закладу тільки в екстрених випадках за попереднім електронним записом на сайті школи.

З Новим Роком

Хвойний запах ялинки, подарунки, сяючі гірлянди на стінах, кілограми мандаринів, "Один вдома" по телевізору - це справжній Новий Рік, який святкують абсолютно всі.
А в нашому закладі святкування відбувалося за особливим сценарієм. Новорічні події почалися ще в день Святого Миколая, коли 3І клас (класовод Пшеничнюк В.В.) показав виставу «Новорічний Колобок» в Центральній дитячий бібліотеці. Святковий настрій швидко розповсюдився ліцеєм. Всі дружно вирізали сніжинки з паперу, ставили маленькі, штучні ялиночки на партах, прикрашали вікна класних кімнат новорічною атрибутикою. Справжня зимова феєрія вдалася.
24 гудня , на передодні католицького Різдва, на затишній сцені актової зали всі, починаючи малим, а закінчуючи старим, спостерігали за чудовими дійствами, які демонстрували нам «наші поляки». В рамках свята «Миколайки» вони показали чудову виставу «Народження Ісуса Христа».(вчителі Гуменюк О.М., Гузовська В.М.) Свої успіхи у вивченні польської мови вдалося продемонструвати всім учням закладу. На наступний день почалися новорічні концерти в початковій школі, потім в основній. Ну а 27 грудня заключний святковий концерт перевершив всі очікування школярів, їх батьків та вчителів.
Сюжет цього невеличкого передсвяткового дійства досить цікавий, а головне - актуальний. Виконали його учні 11М класу (класний керівник Княгиницька О.Д.).
На короткий час старшокласники стали не тільки Дідом Морозом і Снігуркою, а й Русалкою, Бабою-Ягусьою, Комп'ютерними королевами та іншими цікавими героями, які нагадали всім про звичайні людські цінності: добро, любов, дружбу.
Під час концерту панувала весела та новорічна атмосфера. Зала просто "вибухала" від позитиву під час кожного наступного жарту. Усі артисти старалися створити святковий настрій без мандарин та традиційних телевізійних комедій! До закінчення вистави Снігуронька запросила всіх на бал, де ворожили цигани (різних вікових категорій), виступав театр мод «Шарм», діти співали пісні, роздавали «подарунки». Підсумок вечора підвів, як і має бути, директор закладу О.Г. Сухомовський. Найприємніше те , що всі ми були разом - діти, батьки і вчителі, як одна велика родина
З Новим Роком та наступаючим Різдвом! Нехай щастить!

Дата: 2014-01-05 16:32:58