Нестандартні ідеї у навчанні англійської мови

19 березня на базі Центру сучасного мистецтва «ІнтерШик» відбувся Всеукраїнський практичний семінар для учителів англійської мови, які викладають у сучасній українській школі, за участі представників видавництва «Піарсон» на тему: «Фестиваль нестандартних та дієвих ідей навчання англійської мови». Учителі нашого закладу Прокопчук А.Г. та Мишук М.С. відвідали захід та познайомились з цікавими методами та прийомами ефективного та мотивуючого навчання англійської мови.

Дата: 2019-04-01 21:47:15