З 09.11.2020р. освітній процес в закладі здійснюватиметься за таким планом:
1-4 класи навчаються в звичайному режимі;
5-7 класи та ліцей (8-11 класи) - дистанційно на платформі «Моя школа» (посилання на сайт: https://app.moiashkola.ua), за діючим розкладом.
Уроки проводяться в синхронному та асинхронному режимі.

ІІІ диплом на Всеукраїнському турнірі юних хіміків

З 23 по 28 жовтня 2011 року в м. Черкаси відбувся фінальний етап XIX Всеукраїнського турніру юних хіміків. У фінальному етапі взяли участь 18 команд України та одна команда Російської федерації.

учні нашого ліцею Колісниченко Олександр – 11М та Ебрахам Альдаір Атункар Дубінський – 9Е у складі збірної команди м. Вінниці «Максимум» взяли участь у фінальному етапі XIX Всеукраїнського турніру юних хіміків і вибороли дипломи ІІІ ступеню

Дата: 2011-11-08 14:36:33