Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00


Рекомендації щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021

Розділи сайту
Архів новин
Новини
ВИВЧАТИ НІМЕЦЬКУ – ЦЕ КРУТО!

Цього літа учень 9-Е класу Ігор Щербаков уперше був за кордоном. Завдяки Гете-Інституту та його цікавій конкурсній роботі про спорт та бізнес він отримав стипендію та став учасником поїздки до табору відпочинку в м.Санкт-Петер-Орднінг у ФРН. До табору приїхали учасники з 24 країн світу. Усі діти й вчителі були дуже товариськими, і тому Ігор одразу знайшов багато друзів. Щодня у них були уроки, після яких були заняття по проектах "Футбол» чи «Газета" і , звичайно, він обрав футбол, адже він дуже любить цю гру. Учасникам курсів сподобались також екскурсії в міста Німеччини: у величний та чистий Гамбург і в старовинний Фленсбург. У Фленсбурзі учні відвідали величезний сучасний університет, зустрічалися і мали можливість поспілкуватись з депутатом Бундестагу. Ось що ще сказав Ігор: « Тепер я маю друзів по всьому світу. Дуже добре, що наша школа є партнером Гете-Інституту. Це чудова можливість побачити світ і отримати нові знання.

Я вдячний адміністрації школи, учителям німецької мови та своїм батькам за можливість цієї поїздки.

Вивчати НІМЕЦЬКУ - це круто!!»


Дата: 2015-09-25 11:56:39