Під час відвідування закладу необхідно дотримуватися основних правил санітарно-епідеміологічного захисту (наявність маски/респіратора, рукавички, зберігати дистанцію)


Рекомендації щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021

Розділи сайту
Архів новин
Новини
Батьківські лекторії

Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу і в класі і в школі.

Так, 13-14 листопада, у нашому закладі відбувся лекторій практичного психолога Гончаренко С.В. для батьків учнів 5-х класів на тему «Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Поради психолога». Батьки пригадали поняття «адаптації», розглянули результати тестування учнів, задали хвилюючі запитання.

Для батьків учнів 8-х класів була організована цікава зустріч з дитячим психотерапевтом, психоаналітиком - Мостовою О.П. на тему «Психологічна травма». Ольга Петрівна розкрила тему причин виникнення дитячої травми, проявом якої є деструктивна поведінка різного характеру. Батьки отримали рекомендації та «флагмани» від доповідача.

Не менш цікавою була тема Алли Володимирівни для батьків учнів 3-х класів «Як навчити дітей захищатися від небезпечного незнайомця».

До нових зустрічей!

 
 
 

Дата: 2019-11-20 23:19:42