Шекспір очима ліцеїстів

18 квітня 2016 року відбувся міський етап обласного фестивалю, присвяченого творчості В. Шекспіра.

Учні нашого закладу Процепко Олексій 10- М (учитель Сидорова Н. О.) і Клапоущак Дар'я 7-І ( Данилюк О. А.) у номінації " Краща театральна постановка творів В. Шекпіра" вибороли І місце. Олександра Береза 11- ЛЮ (учитель Сидорова Н. О.) у декламуванні сонету В. Шекспіра посіла ІІ місце.

У фінальному обласному турі учні закладу посіли ІІІ місце у номінації "Краща театральна постановка"

22 квітня 2016 року учні 11 -лю класу відвідали захід, присвячений творчості В.Шекспіра, що відбувся у Донецькому національному університеті.

Олександра Береза взяла участь у заході і продекламувала сонет № 18 В. Шекспіра мовою оригіналу.

Краща театральна постановка творів В. Шекпіра

Учні нашого закладу Процепко Олексій 10- М (учитель Сидорова Н.О.) і Клапоущак Дар'я 7-І (Данилюк О.А.)

Береза продекламувала сонет

Дата: 2016-04-28 23:02:10