Телемарафон "З іменем Тараса" (на зв'язку Криворізький ліцей)

Вшановуючи пам'ять Великого Кобзаря, ми знову говорили про нього, по його невмирущу славу, та й він сам своїми творами промовляє до нас.

Відчули це учасники телемарафону «З іменем Тараса» - учні та вчителі НАШого й Криворізького ліцеїв.

У межах заходу були проведені веб-квест для учнів 9-х класів «Шевченко – Кобзар, якого ми не знали», круглий стіл для учителів-філологів, диспут «Шевченко в образотворчому мистецтві: нове сприйняття чи наруга», обмін подарунками п’ятикласників.

Нерозривний животворящий зв'язок: Тарас Шевченко та український народ. Святий обов’язок кожного українця дбати про те, щоб нові покоління приходили до Тарасового Слова, а значить і до невичерпної ШЕВЧЕНКОВОЇ КРИНИЦІ.

Більше у Фейсбук
Дата: 2023-03-14 10:37:02