І грамотно, і по діловому!

17 листопада 2016р. у стінах комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей №7 Вінницької міської ради» учителем української мови та літератури Тетяною Федорівною Кудлаєнко у співпраці з викладачем Донецького національного університету імені Василя Стуса, доцентом кафедри української філології та культури Наталією Петрівною Шаповаловою було проведено заняття курсу ділової української мови «І грамотно, і по діловому» з теми «Документація щодо особливого складу. Синтаксичні особливості щодо мовної норми» для вчителів міста.
Присутні мали нагоду вдосконалити навички складання та оформлення документації, закріпити знання з орфографії та пунктуації.

Дата: 2016-11-25 20:20:44