Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»

18 квітня 2018 року в нашому закладі відбувся Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня», який проводився Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України. В конкурсі взяли участь учні 7-9 класів, які цікавляться фізикою, люблять думати і спостерігати, змагатися і перемагати.

Учасники конкурсу мали можливість ще раз перевірити свої знання, відчути азарт змагання, стати членами єдиної команди, яких об'єднує найцікавіша наука про природу - ФІЗИКА.

В конкурсі взяли участь учні:
7-І класу - Гуральник Арсен , Жамба Катерина, Колісник Дмитро, Криворучко Михайло, Мотельчук Анастасія, Павлюк Даніїл, Соколова Олександра, Фурман Михайло, Шаталюк Артем;
9-Е класу - Ємельянов Ростислав, Загрія Богдан, Іванченко Олександр, Коваленко Веніамін, Мудрицький Олександр, Руссо Джузеппе, Самарський Олександр, Хухуа Лука, Хухуа Саба, Фальштинський Назар;
9-МЮ класу - Ковальчук Єлизавета, Маслова Людмила, Нікітіч Анна, Сафарова Гульнара, Ткач Анна, Хмільова Анастасія.

Результати конкурсу стануть відомі пізніше. Бажаємо успіху нашим учасникам!

Дата: 2018-04-23 23:17:33