Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00

День цивільного захисту в ліцеї

25.04.2017 у закладі проведено День цивільного захисту, яким традиційно завершився «Тиждень знань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту», у рамках якого було проведено: тематичні виховні години, конкурси малюнків для учнів початкової школи, виставка тематичних плакатів, перегляд документальних роликів. Відпрацьовано дії особового складу закладу: учні,учителі,техпрацівники за сигналом «Пожежна тривога», здійснено евакуацію з приміщення закладу. Проведено підсумкову лінійку.
Представниками кафедри медицини катастроф ВНМУ ім. М. Пирогова проведено майстер-клас з надання домедичної допомоги в разі катастроф та стихійнихлих.
Працівниками ДСНС на чолі з капітаном ДСНС Міщуком К.С продемонстровано машину нового зразка для дій у надзвичайних ситуаціях, її обладнання та можливі дії.
На заході була присутня представник обласного навчально-виховного Центру цивільногозахисту Шевчук Н.О.

Дата: 2017-04-29 00:03:59