День цивільного захисту в ліцеї

25.04.2017 у закладі проведено День цивільного захисту, яким традиційно завершився «Тиждень знань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту», у рамках якого було проведено: тематичні виховні години, конкурси малюнків для учнів початкової школи, виставка тематичних плакатів, перегляд документальних роликів. Відпрацьовано дії особового складу закладу: учні,учителі,техпрацівники за сигналом «Пожежна тривога», здійснено евакуацію з приміщення закладу. Проведено підсумкову лінійку.
Представниками кафедри медицини катастроф ВНМУ ім. М. Пирогова проведено майстер-клас з надання домедичної допомоги в разі катастроф та стихійнихлих.
Працівниками ДСНС на чолі з капітаном ДСНС Міщуком К.С продемонстровано машину нового зразка для дій у надзвичайних ситуаціях, її обладнання та можливі дії.
На заході була присутня представник обласного навчально-виховного Центру цивільногозахисту Шевчук Н.О.

Дата: 2017-04-29 00:03:59