Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00


Рекомендації щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021

Розділи сайту
Архів новин
Новини
Зустріч у Гете-Інституті
 
  З 8 по 10 лютого 2017 р.у Гете-Інституті (м. Київ) відбулася щорічна зустріч координаторів та асистентів проекту «Школи: партнери майбутнього»(PASCH). Дуже плідним та цікавим був перший день зустрічі: учасники розповідали про шкільні проекти PASCH-ініціативи та обговорювали про спільні, майбутні проекти. щодо спільних майбутніх проектів. Співпраця шкіл- партнерів уже стала традицією: робота над шкільними проектами відбувається зазвичай за участі 2-3 шкіл. Координатор PASCH - ініціативи в нашому закладі Носик О.Г. та новий шкільний асистент Ірина Кревська (10-Л) представили колегам звіт про роботу над проектом учнів - стипендіатів  Гете-Інституту «Прекрасна Німеччина», який зацікавив усіх учасників ярмарку. Також другий проект школи-ліцею методичний посібник «Міжнародна співпраця як невід'ємна складова інноваційного розвитку національної освіти та науки», який отримав золоту медаль на сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2016», викликав жвавий інтерес колег.
  Як і в минулому році, координаційна робота про підсумкиминулого року та про плани на майбутній рік була пов'язана з підвищенням професійної кваліфікації учасників. 9-10.02 для координаторів проекту було проведено семінар «Екзамени Гете-Інституту» з модератором пані Наталкою Кляйнерт (Україна). Для шкільних асистентів було запропоновано продовження минулорічної теми „Peer-Learning" (школярі-наставники) з педагогом пані Хайдемарія Секко (Австрія).
 
 
 
 
 

Дата: 2017-02-15 14:41:19