«Ми не діти війни, але пам'ять жива»

«Ми не діти війни, але пам'ять жива» - під таким гаслом відбувся тематичний вечір-реквієм, приурочений до Дня пам'яті й примирення та вшанування всіх тих героїв, які полягли на фронтах Другої світової війни, та тих, які сьогодні захищають рідну землю від ворога.

Для ветеранів звучали слова вдячності, лунали фронтові пісні, ліцеїсти хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих. Учні слухали розповіді ветерана війни Ольги Іванівни Твердохлєбової, яка шістнадцятирічною дівчиною пішла на фронт, стала розвідницею, а день Перемоги зустріла в Берліні.

Директор ліцею Олександр Григорович Сухомовський розповів присутнім про історію цієї пам'ятної дати й закликав цінувати та берегти мир, рости патріотами своєї Батьківщини, відстоювати її незалежність.

Дата: 2017-05-13 11:53:34