Наші партнери

3 листопада у школу -ліцей №7 завітали почесні гості - директор Гете-Інституту п. БеатеКьолєр та заступник директора - керівник мовного відділу п. СузаннеБекер.

Попередньо в цей день у ВДПУ керівництво Гете-Інституту підписало Угоду, яка передбачає впровадження міжнародної навчальної програми «Вчимося навчати німецької» для підготовки студентів - майбутніх вчителів шкіл. Так як наш заклад, серед шкіл міста, є єдиним партнером Гете-Інституту за проектом «Школи: партнери майбутнього», та щорічно надає можливість студентам педуніверситету проходити практику в наших стінах, то візит німецьких гостей був доречним, та ще й насиченим та цікавим. Пані Кьолер та пані Бекер оглянули навчальні кімнати, творчі майстерні та бібліотеку закладу, познайомилися з адміністрацією закладу, вчителями німецької мови та поспілкувалися з учнями закладу. Ліцеїсти продемонстрували чудові знання німецької мови - розповіли про свою участь в проекті PASCH, похвалилися своїми успіхами у вивченні німецької, поділилися враженнями від мовних таборів Німеччини та подякували Гете-Інституту за широкі можливості у вивченні іноземної мови.

Дата: 2016-11-07 14:45:25