Свято школи

07.05.2018р. у Вінницькому музично-драматичному театрі ім.М.Садовського відбулося традиційне свято школи-ліцею №7, на якому учнівський та педагогічний колективи підбили підсумки роботи за рік та відзначили найкращих із найкращих. Так директор творчо звітував перед батьківською громадськістю.

На свято завітали почесні гості, які привітали адміністрацію закладу, педколектив, учнів та батьків з урожайним навчальним роком, з величезною кількістю здобутих перемог на олімпіадах та конкурсах. В урочистій атмосфері директор НАШого ліцею відзначив кращого «Учня року - 2018», «Учителя року - 2018», «Громадського діяча року - 2018», «Науковця року - 2018», «Спортсмена року - 2018», а також художників, художній колектив, театр мод.

Під час свята відбулася інавгурація новообраного президента парламенту ліцею.

Дата: 2018-05-21 22:57:20