ЗУСТРІЧ ДИРЕКТОРІВ PASCH-ШКІЛ

11-15.11.2019 у Берліні відбулась зустріч директорів PASCH-шкіл регіону Східної Європи та Центральної Азії. 12-13 листопада директори відвідали Гімназію ім.Фрідріха Еберта.Відбулася жвава розмова з директором та викладачами, була можливість бути присутнім на уроках інформатики, фізики та математики.У школі Монтессорі в Потсдамі відбулася бесіда з директором про педагогічну концепцію, учасники відвідали позашкільні місця проведення занять на природі, де діти займаються сільським господарством. А в Інституті з питань шкільної освіти та засобів масової інформації Землі Берлін-Бранденбург обговорювалися теми систем шкільної освіти, підвищення кваліфікації, навчального плану та дигіталізації в школах Німеччини. У пер-ший день зустрічі в Берліні директори PASCH-шкіл регіону Східної Європи та Центральної Азії відвідали Федеральне міністерство закордонних справ, де обговорювалося питання сприяння вивченню німецької мови, а також Німецький центр авіації та космонавтики.Сучасний керівник школи повинен володіти різними навичками. Що робить мене здатним зайняти керівну посаду? Якими навичками повинні володіти керівники і як я як директор школи їх можу розвивати? Які ідеї є у мене для роботи в школі і що мені потрібно, щоб їх реалізувати?Під час коучингу з тренером Ольгою Штайдл директори PASCH-шкіл регіону Східної Європи та Центральної Азії інтенсивно займатися цими питаннями, щоб спільно виробити ідеї для майбутнього.

Дата: 2019-11-23 08:27:27