Вітаємо з перемогою Балацир Анастасію!

Вітаємо з перемогою Балацир Анастасію, ученицю 9-МК класу, стала фіналісткою ХV Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І.Б. Медвинського, який пройшов у м.Київ 16-18 травня 2015 року.

Протягом трьох днів у Пущі-Водиці Настя представляла наш заклад на цьому форумі, партнерами якого були Євроазійський Єврейський Конгрес, Посольство Держави Ізраїль в Україні, Офіс Ради Європи в Україні і Німецький фонд «Пам'ять, відповідальність та майбутнє».

Дата: 2015-06-03 11:19:23