Вітаємо!!!

Вітаємо юних майстрів поетичного слова, поетів-початківців, які гідно представили заклад на зустрічі з письменниками Вінницької обласної Національної спілки письменників України (в рамках медіосвітнього проекту «Спільний поетичний простір»). Захід проходив 23 квітня 2014року у закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21». На зустріч запросили не тільки переможців міського конкурсу «Зелене гроно» Стасюк Ольгу 11М(1місце) та Данильченко Софію 8МК (ІІ місце), а й членів шкільного гуртка «Первоцвіття»: Стасюк Олександра 5Б, Маргарян Аніт 5Б, Колісник Софія 5Б, Зарічанська Каріна 5Б, Черевко Анастасія 6А, Горбач Аліна 1В.
До речі , Данильченко Софія не тільки вміє писати вірши. Дівчинка перемогла в президентських перегонах і тепер готується очолювати молоду когорту ліцеїстів.

Дата: 2014-04-30 11:00:23