Перший загальноукраїнський форум вчителів німецької мови «Професійні сфери німецької мови – німецька мова у школі та ВНЗ

Вчитель німецької мови Задорожна Лілія Іванівна взяла участь у Першому загальноукраїнському форумі вчителів німецької мови «Професійні сфери німецької мови - німецька мова у школі та ВНЗ в Україні сьогодні», який відбувся 25-26.11.2016 р. у приміщенні Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського».
Лілія Іванівна мала можливість відвідати три воркшопи:
1. «Граматика - просто та зрозуміло» (референт : проф. д-р Йорг Маттіас Рохе, професор кафедри німецької мови як іноземної Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана);
2. «Вчимося навчати німецької: інноваційна програма Goethe-Institut» з підвищення кваліфікації вчителів німецької мови( референт : Крістіане Больте-Костабі, фахівець у галузі підвищення кваліфікації, авторка матеріалів з вивчення німецької мови як іноземної);
3. «Комунікативний фонетичний курс» (референт : Валентина Гутник, доцент кафедри німецької філології, перекладу та прикладної лінгвістики Київського національного лінгвістичного університету).
Під час форуму презентували свою діяльність Асоціація українських германістів (АУГ),Українська спілка германістів вищої школи(УСГВШ).

Дата: 2016-12-07 14:08:52