Каразінський колоквіум – 2016
Учень нашого закладу Щербаков Ігор (9-Е) став учасником ХV відкритої конференції-конкурсу учнів ліцеїв та гімназій «Каразінський колоквіум - 2016», що проходив у Харківському університетському ліцеї, та посів ІІІ місце. Ігор працював в німецькій секції колоквіуму над темою «Демократія та диктатура». Яскрава доповідь про африканського диктатора Іді Аміна принесла Ігореві ІІІ місце.
Учасники колоквіуму з різних міст України займалися не тільки науково-дослідницькою роботою. Вони мали також можливість познайомитись з чудовим містом Харковом, з Університетом ім. Каразіна та науковим центром ім. Ландау.
 Каразінський колоквіум - 2016

Дата: 2016-04-25 13:42:46