«Менеджмент проектної роботи»

12 – 14. 03.2015р. в Гете-Інституті (м. Київ) відбувся семінар для шкільних кураторів проекту «PASCH» «Менеджмент проектної роботи».

Семінар проводив Томас Шпан, старший вчитель політології , соціології та історії однієї з гімназій міста Гамбурга, який з 2006 року співпрацює з Гете-Інститутом угалузі підвищення кваліфікації вчителів німецької мови.

Мета семінару «Менеджмент проектної роботи» - ознайомлення із шкільними проектами та методикою їхнього проведення. Уперше учасниками цього семінару стали не тільки учителі,але й учні - активні учасники проекту « Школи:партнери майбутнього».

Учасники семінару визначили основні напрямки проектної роботи в партнерських школах. Шкільний куратор проекту Носик О.Г. та активний учасник проекту учень 10-Е класу Мазуркевич Максим взяли участь у семінарі.

Дата: 2015-03-25 10:26:25