Проект”Discover Football”

Проект”Discover Football”відкриває нові горизонти. Завдяки організаторам проекту та Гете-інституту 10 дівчат з різних міст України, у тому числі 3 учениці нашого ліцею(Гисева Аліна (8-МЮ), Бубновська Наталя (9-Е), Сокирко Маргарита (9-ЕМ) мали змогу відпочивати протягом тижня у Польщі.

Відпочинок у жіночому міжнародному футбольному таборі був просто незабутнім. Українські футболістки мали щільний та напружений графік. Щоденні тренування, ігри на відкритому повітрі, захоплюючі екскурсії історичними містечками Польщі… Усе це надовго запам’ятається українкам та їх колегам-футболісткам з Польщі та Німеччини. За такий короткий проміжок часу усі дуже сильно зблизилися і надалі підтримують зв'язки.

Дійсно, футбол - гра мільйонів. У цьому ми переконались вболіваючи за збірні України, Польщі та Німеччини на футбольних аренах Євро-2012.

Дата: 2012-06-20 17:36:41