І знову Зонненберг

Уже втретє представники нашого закладу стають учасниками мовних курсів у Зонненберзі , який знаходиться у природному заповіднику в горах Гарца (ФРН) . Разом з дітьми із 12 країн з програмою мовних курсів Гете-Інституту знайомилась учениця 9-Л класу Стеценко Катерина. Дівчинку вразила неповторність природи в цій місцевості, особливо ліс,в якому можна зустріти оленів, зайців, лисиць та інших тварин. Незабутні екскурсії до Гослара, Ґетінґена, Санкт-Андреасберга, Вольфсбурга та Брауншвайга познайомили з історією та культурою Німеччини. Дискотеки, йога, флешмоб, різні види ігор дали можливість дітям розважитись та відпочити . Катерина дуже вдячна за це нашому синьоокому ліцею та Гете-Інституту.

Дата: 2015-09-25 11:52:11