Електронний щоденник

Робота дистанційного центру освіти та

зв'язків з батьками за програмою

«Електронний щоденник»

Експериментальна програма «Електронний щоденник» працює в закладі протягом 10 років і охоплює батьків учнів 1-4 та 5-11 класів. Результати роботи програми свідчать про підвищення успішності та відсотку відвідування учнями закладу, що виключає можливість пропуску уроків без поважних причин.

Програма «Електронний щоденник» - це зручний, потужний інструмент для створення єдиного інформаційно-освітнього простору навчального закладу і його взаємодії з батьками учнів.

Суть програми полягає у розсилці СМС-повідомлень на мобільні телефони батьків кілька разів на тиждень.

Ефективність роботи Центру полягає в тому, що система розроблена вчителями для вчителів. Кому, як не вчителю, знати нюанси шкільного життя й розуміти потреби навчального закладу в інформаційних технологіях.

Програма забезпечує тісний зв'язок учителів і батьків, доводить до їхнього відома достовірну інформацію оперативно і головне - регулярно. Батьки завжди і в будь-якому місці можуть ознайомитися з подіями, що стосуються шкільного життя їхньої дитини, а дітям Дистанційний Центр допоможе отримати домашні завдання у випадку хвороби та шкільні новини.

Кількісний показник роботи програми «Електронний щоденник»
протягом 2016-2017 навчального року

Протягом 2016-2017 навчального року відправлено 15 023 смс-повідомлення

Кількісний показник роботи програми «Електронний щоденник»