Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00

Підвищуємо кваліфікацію

«Представлення та дизайн уроку із застосуванням нових навчальних матеріалів»
Під такою назвою пройшов 1-2 грудня 2016 року семінар у стінах Гете-Інституту м. Києва.
Семінар проводила представник видавництва HUEBER в Україні Ірина Михайлова.
Участь взяли 10 вчителів з Києва, Винниці, Харкова, Чернівців, Сум та Рівного. Наша колега Десятник Тетяна теж була учасницею цього заходу.
На дводенному семінарі було представлено новинки видавництва HUEBER «BESТE FREUNDE» та «PLANET PLUS», які готують учнів до мовних рівнів А1, А2 та В1, та розраховані на учнів 5-10 класів, тобто майже на весь період навчання в школі. Підручник для 11 класу та рівня В1+ знаходиться в процесі розробки. Всі підручники схвалені для використання у ЗНЗ Листом ІІТЗО МОН України №2.1/12-Г-347 від 10.06.2016.
Кожен навчальний комплекс складається з підручника, друкованого зошита, тестового зошита, книги для вчителя, інтерактивного тренажера, DVD з навчальними відео кліпами та онлайн-завданнями до них, CD-ROM з аудіо записами та великою кількістю плакатів.
Учасники семінару апробували нові навчальні комплекси, розробивши в експертних групах уроки з вивчення граматики, тренування читання, аудіювання та письма та представивши їх колегам.

Дата: 2016-12-07 13:55:44