ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ЗАКЛАДІ
В ПЕРІОД З 08 ДО 25 СІЧНЯ 2021 РОКУ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради від 04.01.2021 р. № 11 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти всіх типів та форм власності в період з 08.01. до 25.01.2021 р.» у закладі організовано освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання:

• з 11.01. по 25.01.2021 р. в 2 – 7 класах та І – ІV курсах ліцею та для учнів, що навчаються на індивідуальному навчанні;

• з 18.01. по 25.01.2021 р. в 1-х класах.

ДЛЯ УЧНІВ 1-Х КЛАСІВ ПОДОВЖЕНО ЗИМОВІ КАНІКУЛИ ДО
15.01.2021 року.

Графік чергування адміністрації закладу:

понеділок – Ланова І.М., Янкавець О.О. – 11.01, 18.01, 25.01.;
вівторок – Логінова Н.А., Левкович Л.О. – 12.01.,19.01.;
середа – Биць М.М., Севастьянова Л.Ф. – 13.01., 20.01.;
четвер – Биць М.М., Севастьянова Л.Ф. – 14.01., 21.01.;
п’ятниця – Янкавець О.О., Заступ Н.А. – 15.01.,16.01., 22.01.
Т.в.о. директора закладу Романова Г.О. – щоденно з 9.00 до 15.00

Секретаріат закладу працює щоденно з 09.00 до 16.00. Робота з громадянами проводиться що середи з 9.30 до 13.30 та з 14.00 до 16.00 за попереднім записом на сайті школи.

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС В ЗАКЛАДІ ДЛЯ 5-7 КЛАСІВ ТА ЛІЦЕЇСТІВ
ОРГАНІЗОВАНО НА ПЛАТФОРМІ «МОЯ ШКОЛА»

✔ Розклад уроків за паралелями класів в період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08.01. по 25.01.2021 р. скориговано. Не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу, організовується в синхронному режимі на платформі «Моя школа» (решта - в асинхронному режимі).
✔ Для учнів початкових класів дистанційне навчання проводиться відповідно до розкладу школи І ступеня через платформи Zoom, Meet.
✔ Заборонено проведення масових заходів у закладі в період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08.01. по 25.01.2021 р.
✔ Дозволено відвідування закладу тільки в екстрених випадках за попереднім електронним записом на сайті школи.

Миколайки

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В грудні ніч є чарівна, бо з небесного човна Миколай на землю сходить і дива усюди творить. В ніч з 5 на 6 грудня у Польщі, а з 18 на 19 грудня в Україні Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

Довгожданний день зустрічі з мріями та подарунками відбувся у нашому закладі 18 грудня. Свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають наші вихованці. От і нині учні з самого раночку виглядають візитера, аби отримати подарунки, але не тільки отримати, а й подарувати Миколаю щось незвичне. Довго й старанно діти готували для святого справжнісінький бал, аби показати, як вони люблять його, які вони слухняні й талановиті. Учнівсько-педагогічний колектив школи великою спільнотою прославив святого у піснях, віршах, через сценічну майстерність. Цьогоріч святкування відбулося у дружньому широкому колі. Приємною несподіванкою було те, що до загальношкільного свята, приєднались і наші батьки.

Метою дійства було допомогти дітям і дорослим побачити красу, бути уважними до людей, до маленьких речей, насолоджуватися Божим світом і дякувати Творцеві за дари. Кожен із нас може бути помічником святого Миколая і допомогти уважніше ставитися одне до одного, дарувати любов, помічати довкола себе опале листя, перший сніг, дрібненькі сніжинки - і милуватися цією красою, дякувати Богові за те, що Він нам дає. Учні 1 І - 4 І класів отримали солодкі й смачні подарунки: і чемні, і, навіть, не зовсім чемні, бо всі вони любі й милі.

От і закінчилося наше святечко. Весело було, подарунково, а щоб так і на наступний рік відбулося - наші діточки будуть старатися не бешкетувати, вчитися, розвиватися і знову виглядатимуть свого Миколайчика у морозяне віконце.

Дата: 2018-12-23 00:02:30