Вітаємо з перемогою! 25 квітня в прес центрі НСЖУ відбулося підбиття підсумків XVII Міжнародного конкурсу шкільних медіа та оголошення переможців

Конкурсу.Міжнародний конкурс шкільних медіа найбільша подія шкільних медіа в Україні. В 2014 році для участі в Конкурсі було подано 3314 конкурсних робіт, серед яких друковані та стінні газети, Інтернет-видання, теле-, фото- та радіорепортажі тисяч юнкорів. Переможцями XVII Міжнародного конкурсу шкільних медіа в 20 номінаціях стали 24 конкурсні роботи з України та Польщі. Кращим автором шкільних медіа ХVІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа ( 5-8 клас) визнана Анна Борзова, лідер 6-І класу, газета «Дзеркало ліцею», школа-ліцей №7, м. Вінниця.

Дата: 2014-05-08 22:15:04