Випускний вечір-2012

12 травня 2012 року у музично-драматичного театру відбулось свято, якого немає у жодному календарі – воно буває лише раз у житті кожної людини. Але, незважаючи на це, в ньому зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім – це день закінчення школи для випускників школи-ліцею №7.

Про кожного з випускників було сказано багато приємних слів, адже за роки навчання одинадцятикласники показали себе багатосторонніми особистостями.

Крім того, випускники - колишні учасники зразкового театру моди "ШАРМ" (керівник Бєлан І.М.), були нагороджені дипломами, а Цихунь Ангеліна отримала найвищу нагороду - звання "Зірка подіуму".

Кожен випускник отримав атестат про повну загальну середню освіту – атестат зрілості, який є перепусткою в доросле життя.

Дата: 2012-05-17 21:28:09