Презентація книги «Не хочу стояти осторонь. Стежками Революції» Ольги Стасюк

23 квітня 2014 року в обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулася презентація уже третьої книги учениці 11-М класу Стасюк Ольги. На зустрічі були присутні працівники та читачі бібліотеки, учні та вчителі , гості з дитячого центру «Промінь».

Презентація книги «Не хочу стояти осторонь» супроводжувалася відео про події на Євромайдані. 30 віршів розташованих у хронологічній послідовності відтворювали картини історичного перебігу подій від часу закінчення Революції до анексії Криму. Захід обромляли виступи хорового колективу «Берегиня», скрипкові та фортепіанні твори. Гості отримали окрім подарункових екземплярів книги з автографом Ольги Стасюк, ще й яскраві емоції.

Дата: 2014-05-04 21:01:23