Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00

Презентація книги «Не хочу стояти осторонь. Стежками Революції» Ольги Стасюк

23 квітня 2014 року в обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулася презентація уже третьої книги учениці 11-М класу Стасюк Ольги. На зустрічі були присутні працівники та читачі бібліотеки, учні та вчителі , гості з дитячого центру «Промінь».

Презентація книги «Не хочу стояти осторонь» супроводжувалася відео про події на Євромайдані. 30 віршів розташованих у хронологічній послідовності відтворювали картини історичного перебігу подій від часу закінчення Революції до анексії Криму. Захід обромляли виступи хорового колективу «Берегиня», скрипкові та фортепіанні твори. Гості отримали окрім подарункових екземплярів книги з автографом Ольги Стасюк, ще й яскраві емоції.

Дата: 2014-05-04 21:01:23