Герой німецьких казок Каспер у ліцеї

Німецький актор Уве Шпільман виступає із своїм ляльковим театром на міських святах,у дитячих садочках,в бібліотеках, культурних центрах та школах не тільки Німеччини, а й усього світу. За 15 років він об'їздив майже всі країни, які співпрацюють із Гете - Інститутом.

1 березня 2012 року він відвідав і нашу школу з своєю ляльковою виставою.

Його театральні постановки про піратів та чарівників побудовані так, що навіть учні 3-х класів, які тільки цього року почали вивчати німецьку мову, розуміли перебіг подій та брали активну участь у виставі.

Зустріч з німецьким актором стала цікавою подією у їхньому шкільному житті та у вивченні німецької мови.

Дата: 2012-03-14 08:19:11