Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00

Герой німецьких казок Каспер у ліцеї

Німецький актор Уве Шпільман виступає із своїм ляльковим театром на міських святах,у дитячих садочках,в бібліотеках, культурних центрах та школах не тільки Німеччини, а й усього світу. За 15 років він об'їздив майже всі країни, які співпрацюють із Гете - Інститутом.

1 березня 2012 року він відвідав і нашу школу з своєю ляльковою виставою.

Його театральні постановки про піратів та чарівників побудовані так, що навіть учні 3-х класів, які тільки цього року почали вивчати німецьку мову, розуміли перебіг подій та брали активну участь у виставі.

Зустріч з німецьким актором стала цікавою подією у їхньому шкільному житті та у вивченні німецької мови.

Дата: 2012-03-14 08:19:11