ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ЗАКЛАДІ
В ПЕРІОД З 08 ДО 25 СІЧНЯ 2021 РОКУ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради від 04.01.2021 р. № 11 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти всіх типів та форм власності в період з 08.01. до 25.01.2021 р.» у закладі організовано освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання:

• з 11.01. по 25.01.2021 р. в 2 – 7 класах та І – ІV курсах ліцею та для учнів, що навчаються на індивідуальному навчанні;

• з 18.01. по 25.01.2021 р. в 1-х класах.

ДЛЯ УЧНІВ 1-Х КЛАСІВ ПОДОВЖЕНО ЗИМОВІ КАНІКУЛИ ДО
15.01.2021 року.

Графік чергування адміністрації закладу:

понеділок – Ланова І.М., Янкавець О.О. – 11.01, 18.01, 25.01.;
вівторок – Логінова Н.А., Левкович Л.О. – 12.01.,19.01.;
середа – Биць М.М., Севастьянова Л.Ф. – 13.01., 20.01.;
четвер – Биць М.М., Севастьянова Л.Ф. – 14.01., 21.01.;
п’ятниця – Янкавець О.О., Заступ Н.А. – 15.01.,16.01., 22.01.
Т.в.о. директора закладу Романова Г.О. – щоденно з 9.00 до 15.00

Секретаріат закладу працює щоденно з 09.00 до 16.00. Робота з громадянами проводиться що середи з 9.30 до 13.30 та з 14.00 до 16.00 за попереднім записом на сайті школи.

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС В ЗАКЛАДІ ДЛЯ 5-7 КЛАСІВ ТА ЛІЦЕЇСТІВ
ОРГАНІЗОВАНО НА ПЛАТФОРМІ «МОЯ ШКОЛА»

✔ Розклад уроків за паралелями класів в період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08.01. по 25.01.2021 р. скориговано. Не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу, організовується в синхронному режимі на платформі «Моя школа» (решта - в асинхронному режимі).
✔ Для учнів початкових класів дистанційне навчання проводиться відповідно до розкладу школи І ступеня через платформи Zoom, Meet.
✔ Заборонено проведення масових заходів у закладі в період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08.01. по 25.01.2021 р.
✔ Дозволено відвідування закладу тільки в екстрених випадках за попереднім електронним записом на сайті школи.

Рекомендації щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021

Розділи сайту
Архів новин
Освітні зв’язки з Польщею
Міжнародна співпраця в галузі освіти є важливою складовою інтеграції національної системи освіти в світовий освітній простір та посилення її конкурентоспроможності на ринку освітніх послуг. Пріоритетним завданням діяльності нашого ліцею є формування сучасної полікультурної особистості, відкритої до діалогу з представниками інших країн, готової до інтеграції у світовий культурний простір. Саме тому адміністрація і педагогічний колектив ліцею особливу увагу приділяють налагодженню міжнародного співробітництва, перебувають у постійному пошуку ефективних способів і засобів його розвитку. Діяльність ліцею щодо реалізації міжнародного співробітництва охоплює такі напрями: укладання дво- і багатосторонніх договорів із навчальними закладами європейських країн; вивчення досвіду зарубіжних колег із модернізації навчально-виховного процесу; участь у програмах, проектах, акціях, конференціях, форумах разом із зарубіжними навчальними закладами; участь у програмах партнерських обмінів між українськими та європейськими навчальними закладами; проведення міжнародних науково-практичних конференцій, семінарів, симпозіумів разом із зарубіжними навчальними закладами; участь у проектах і програмах міжнародних організацій; розроблення спільних освітніх проектів; організація позакласної діяльності. Ми заохочуємо вчителів до співпраці з міжнародними і всеукраїнськими освітянськими організаціями, допомагаємо учням ліцею знайти контакти і налагодити спілкування з однолітками із зарубіжних навчальних закладів. Учні ліцею із задоволенням беруть активну участь у різних заходах із нагоди святкування знаменних дат міжнародного рівня. Прагнення адміністрації та педагогічного колективу зміцнити співробітництво із зарубіжними навчальними закладами, міжнародними громадськими організаціями підвищує ефективність навчально-виховного процесу в ліцеї.
 
Наш заклад співпрацює з Варшавським Фондом «Братерство» у галузі економіки, права, науки, культури, екології, встановленню й розширенню контактів між представниками громадськості, що сприяє формуванню культури міжнародного спілкування, розвитку і поглибленню інтернаціоналізму. Учні нашого закладу щорічно відвують літню школу польської мови (Криніца Здруй, Польща); цього навчального року учні нашого закладу приймали участь у Всеукраїнській олімпіаді «Історія Польщі». Учениця 11-Е класу, Полоньська Єлизавета, зайняла ІІ місце. Навесні 2017 року учні 6-І класу відвідали Польщу, вигравши у конкурсі «Україна читає польською мовою».
 
 
 
 

Чергова міжнародна співпраця - Товариство «Інтеграція Європа-Схід» (Кельце, Польща). Співпраця можлива завдяки дотації, яку призначило Міністерство Закордонних Справ РП у рамках дотаційної програми: "Співробітництво в галузі публічної дипломатії 2014". Мета нашої співпраці- ведення діяльності на користь поширення доброзичливих взаємин та розвитку економічної, суспільної, культурної і спортивно-туристичної співпраці між Європейським Союзом і країнами Східної Європи, а також всіма країнами, які зацікавлені в реалізації спільних проектів. З 2014 року учні закладу щорічно відвідують літньо-зимову школу «Лідер» та під час весняних канікул мають змогу ознайомитись з ВУЗами Польщі.

Діяльність польської фундації «Свобода і демократія» спрямована на розвиток науки та освіти на Сході. Освітньо-наукова програма стала логічним доповненням втілення проекту «Біло-червоне ABC», спрямованого на загальний розвиток освіти на Сході. Завдяки цьому проекту в нашому закладі облаштовано кабінет польської мови. Учні закладу брали участь у Всеукраїнській грі «Внесок видатних поляків у розвиток світової економіки».