Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Освітні зв’язки з Польщею
Міжнародна співпраця в галузі освіти є важливою складовою інтеграції національної системи освіти в світовий освітній простір та посилення її конкурентоспроможності на ринку освітніх послуг. Пріоритетним завданням діяльності нашого ліцею є формування сучасної полікультурної особистості, відкритої до діалогу з представниками інших країн, готової до інтеграції у світовий культурний простір. Саме тому адміністрація і педагогічний колектив ліцею особливу увагу приділяють налагодженню міжнародного співробітництва, перебувають у постійному пошуку ефективних способів і засобів його розвитку. Діяльність ліцею щодо реалізації міжнародного співробітництва охоплює такі напрями: укладання дво- і багатосторонніх договорів із навчальними закладами європейських країн; вивчення досвіду зарубіжних колег із модернізації навчально-виховного процесу; участь у програмах, проектах, акціях, конференціях, форумах разом із зарубіжними навчальними закладами; участь у програмах партнерських обмінів між українськими та європейськими навчальними закладами; проведення міжнародних науково-практичних конференцій, семінарів, симпозіумів разом із зарубіжними навчальними закладами; участь у проектах і програмах міжнародних організацій; розроблення спільних освітніх проектів; організація позакласної діяльності. Ми заохочуємо вчителів до співпраці з міжнародними і всеукраїнськими освітянськими організаціями, допомагаємо учням ліцею знайти контакти і налагодити спілкування з однолітками із зарубіжних навчальних закладів. Учні ліцею із задоволенням беруть активну участь у різних заходах із нагоди святкування знаменних дат міжнародного рівня. Прагнення адміністрації та педагогічного колективу зміцнити співробітництво із зарубіжними навчальними закладами, міжнародними громадськими організаціями підвищує ефективність навчально-виховного процесу в ліцеї.

Наш заклад співпрацює з Варшавським Фондом «Братерство» у галузі економіки, права, науки, культури, екології, встановленню й розширенню контактів між представниками громадськості, що сприяє формуванню культури міжнародного спілкування, розвитку і поглибленню інтернаціоналізму. Учні нашого закладу щорічно відвують літню школу польської мови (Криніца Здруй, Польща); цього навчального року учні нашого закладу приймали участь у Всеукраїнській олімпіаді «Історія Польщі». Учениця 11-Е класу, Полоньська Єлизавета, зайняла ІІ місце. Навесні 2017 року учні 6-І класу відвідали Польщу, вигравши у конкурсі «Україна читає польською мовою».

Чергова міжнародна співпраця - Товариство «Інтеграція Європа-Схід» (Кельце, Польща). Співпраця можлива завдяки дотації, яку призначило Міністерство Закордонних Справ РП у рамках дотаційної програми: "Співробітництво в галузі публічної дипломатії 2014". Мета нашої співпраці- ведення діяльності на користь поширення доброзичливих взаємин та розвитку економічної, суспільної, культурної і спортивно-туристичної співпраці між Європейським Союзом і країнами Східної Європи, а також всіма країнами, які зацікавлені в реалізації спільних проектів. З 2014 року учні закладу щорічно відвідують літньо-зимову школу «Лідер» та під час весняних канікул мають змогу ознайомитись з ВУЗами Польщі.

Діяльність польської фундації «Свобода і демократія» спрямована на розвиток науки та освіти на Сході. Освітньо-наукова програма стала логічним доповненням втілення проекту «Біло-червоне ABC», спрямованого на загальний розвиток освіти на Сході. Завдяки цьому проекту в нашому закладі облаштовано кабінет польської мови. Учні закладу брали участь у Всеукраїнській грі «Внесок видатних поляків у розвиток світової економіки».