Щорічна традиційна зустріч шкіл-партнерів

У грудні 2011 року відбулася чергова зустріч директорів шкіл, які беруть участь у проекті «Школи: партнери майбутнього». Цього року вона відбувалась на базі шкіл – партнерів у Сумах (Міська гімназія №1) та у Харкові (Університетський ліцей Харківської обласної ради).

У роботі шкіл - партнерів взаємний обмін відіграє важливу роль і допомагає успішному здійсненню майбутніх проектів. Як завжди, кожна школа представила стан викладання німецької мови у школі.

Роботу за проектом «Школи: партнери майбутнього» було подовжено та підписано договір строком ще на 2 роки. Куратори проекту «Школи: партнери майбутнього» із Гете-Інституту у Києві Штефі Катцер та Наталія Бесикало познайомили представників шкіл із запропонованими Гете-Інститутом навчальними та виховними заходами у роботі шкіл-партнерів у наступному 2012 році.

Дата: 2012-02-01 19:06:51