Воркшоп "Захист навколишнього середовища - тепер!"

«Захист навколишнього середовища - тепер!” – такою була тема воркшопу на базі Тернопільської класичної гімназії, який відвідали наші ліцеїсти минулого тижня.

Учасниками воркшопу стали учні з Вінниці, Рівного, Хмельницького, Ужгорода та Івано-Франківської області. Воркшоп проводили асистенти Гете-Інституту.

В творчих групах учні опрацювали проблеми, що стосуються забруднення навколишнього середовища, визначили причини та наслідки глобального потепління, проаналізували переваги та недоліки нових джерел енергії.

Після завершення воркшопу представники кожної зі шкіл-учасниць на гімназійному подвір’ї висадили дерева і тим самим продемонстрували, що для захисту навколишнього середовища потрібно не лише говорити, а й діяти.

Дата: 2011-12-13 19:57:33