Практичне заняття «особливості планування в закладах загальної середньої освіти»

У рамках реалізації обласного інформаційно-просвітницького проекту «Новий час: сучасні освітні реформи» за підтримки кафедри педагогіки та управління освітою ДонНу ім В.Стуса на базі КЗ «НВК: ЗШ І-ІІ ст.- ліцей №7 ВМР» 25.04.2018р. відбулося практичне заняття для директорів міста та області. Про зміни, які пропонує Мінистерство освіти, щодо реалізації Концепції Нової української школи виступала Мартинець Л.А. - завідувач кафедри педагогіки та управління освітою ДонНУ ім.В.Стуса. З роздумами про стару та нову школу слухали директора закладу Сухомовського О.Г., з питаннями про особливості планування багатопрофільного ліцею виступала Прокопчук А.Г. заступник директора закладу. Директори закладів мали висловити свою думку під час бліц-опитування «Зміст та особливості планування у закладах середньої освіти». Учасники зустрічі мали змогу послухати про зарубіжний та вітчизняний досвід щодо планування роботи у школах. На практичній частині директори отримали інформацію і практичні навички з проведення SWOT-аналізу та працювали над складанням перспективного плану роботи (у рамках реалізації Концепції Нової української школи).

Дата: 2018-05-01 22:44:04